• Holičství
 • Magazín

Dárkový průvodce gentlemana

  Vánoce jsou především o trávení času s lidmi, kteří jsou pro nás nejdůležitější, a o tom, jak jim dáváme vědět, jak si jich vážíme. Najít perfektní dárek může být obtížný úkol. My v Truefitt & Hill rozumíme výzvám, které sváteční období nabízí, a chápeme, že všichni muži jsou odlišní. Známe muže a známe péči o vlasy, a proto jsme vytvořili Dárkový průvodce gentlemana, abychom pomohli sladit různé typy mužů s produkty, o kterých se domníváme, že budou pro ně ideální.

   
   
   
   

  Dostihový kůň

   

  Toto je muž, který žije život na plné obrátky. Neustále v pohybu a vyřizuje věci. To je ten muž, který sám od sebe nezpomalí, takže potřebuje někoho, kdo by to udělal za něj. Návštěva v Truefitt & Hill je perfektní záminka pro to, aby tento muž zpomalil, dobil baterie a cítil se skutečně oceněn. 

   
   
   
   
   

  Venkovský muž 

   

  To, že jsme venku v těchto chladných zimních měsících, si nás může vybrat daň. Suchý vzduch může být drsný, což vede k citlivé a podrážděné pokožce. Pomozte jeho pokožce poskytnout ošetření, které si zaslouží, pomocí unikátnímu krému Advanced Facial Moisturizer, který chrání před vysycháním a předčasným stárnutím pokožky.

                                      

   
   
   
   

  Stylový muž 

   

  Rád se prezentuje ve své nejlepší formě za všech okolností, ve svém vzhledu a ve svém majetku. Oceňuje řemeslo toho, jak se věci vyrábějí, a malé detaily, které je činí zvláštními. Sada Edwardian Collection je pro tohoto muže dokonalá, protože bude obdivovat úžasné propojení luxusu s tradicí.

   
   
   

  Společenský muž 

   

  Je tam, kde je večírek. Rád se obklupuje lidmi. Pomozte mu díky parfému Sandalwood udělat dojem při každé příležitosti.

                                            

   
   
   
   
   

  Sportovec 

   

  Pro aktivního muže, který se rád zapojuje do dění na hřišti, v tělocvičně nebo na kurtu. Stará se nejen o svou fyzičku, ale i o svoje tělo, a vy mu tak můžete odměnit pomocí exkluzivního séra Advanced Treatment Serum, které ošetří a ochrání jeho pokožku, a to i při jeho náročném fyzickém životním stylu.

  Mladý gentleman 

   

  Na své cestě k tomu, aby se stal mužem, se tento mladý pán možná vydá na své první oholení, což může být v životě mladého muže velká událost. Udělejte to výjimečným díky holicímu strojku Wellington. Nejen, že mu kvalita vydrží na mnoho holení, ale navíc ručně vyrobený holicí strojek zajistí co nejhladší a nejbezpečnější oholení.

   

  S Vánocemi za rohem doufáme, že Vám tento "průvodce" dárky Truefitt & Hill pomohl najít promyšlený dárek pro širokou škálu gentlemanů.