• Holičství
 • Magazín

Gentlemanův průvodce zimní péčí

  Zimní měsíce jsou opravdu na nás, a drsné, chladné teploty si mohou vybírat daň na Vaší kůži. Při menší vlhkosti vzduchu Vaše pleť vysychá a stává se citlivou. Přece jenom něco málo o péči víme a pevně věříme v důležitost dobře upraveného režimu péče o pleť, který by zmařil zimní hněv. V této sezoně poskytněte pokožce péči, kterou si zaslouží.

  Prvním krokem k lepší péči o pleť je poznání typu pleti. To se může pohybovat od mastných a lesklých, suchých a napjatých nebo kombinací až po normální.

   

  Oloupat

  V chladnějších měsících si z exfoliatoru udělejte svůj nový přístav. Jakmile teploty poklesnou, může se jemná rovnováha pokožky narušit. To znamená, že se vaše buňky regenerují pomaleji, takže vaše pleť je bez chlupů a šupinatá. Pomozte věci spolu s měkkým exfoliátorem, který se zbaví povrchových buněk a potlačí vady.

   

  Očistit

  Čističe pleti  jsou vynikajícím způsobem, jak důkladně odstranit nečistoty, které se mohou po dlouhých dnech ve městě hromadit na kůži. Jako nezbytnou součástí Vaší rutiny, vyberte ten, který je dostatečně šetrný k použití dvakrát denně, ráno a v noci a odstraňuje nečistoty bez vysušování. Vyberte si čističe, které obsahují hydratační kyselinu hyaluronovou, aktivní složku, která zbavuje jemné linky a intenzivně hydratuje matnou suchou pokožku. A přesně na tyto vlastnosti v Truefitt & Hill mysleli, když vyvinuli Daily Facial Cleanser.

   

  Hydratovat

  Vždy stojí za to investovat do hydratačního krému na bázi oleje, které nezanechává mastné zbytky. Náš lehký pokročilý hydratační krém na obličej Advanced Facial Moisturiser je vybaven výživnými ingrediencemi, které cílí na známky stárnutí a zanechávají pokožku hydratovanou a pružnou. Jako by to nestačilo, vytváří také hladký, matný povrch a je ideální po holení.

   

  Anti-aging

  Zatímco naše těla jsou samoléčebnými nástavbami, naše kůže je ve skutečnosti slabším soupeřem v samoopravných sázkách. Denní grind nás dostává dolů a naše kůže je první, která projevuje účinky našeho rušného moderního života. Z obsloužení dlouhého seznamu dobře udržovaných pánů a panovníků Velké Británie se domníváme, že je nezbytné co nejdříve začít s preventivní frontou. Hledejte produkty obsahující glykolovou kyselinu, které pronikají do pórů a rychle fungují v boji proti opotřebení.

   

  Oční péče

  Příliš mnoho pozdních nocí? Trávíte hodiny před obrazovkou? Kůže kolem Vašich očí ukazuje, zda vypadáme zdravě a svěží nebo unavení a vyčerpaní. V zimě jsou patrné tmavé kruhy, takže se vyplatí starat se o tuto část tváře a vybrat si sérum nebo krém, které pomohou zmírnit otoky a zmírnit jemné linky. Vyberte si lehký, rychle absorbující produkt, nejlépe roll-on, který osvětlí a osvěží oblast očí, když se ráno probudíte.

   

  Rty

  Důležitou součástí každé moderní pánské kosmetické tašky, mast na rty nebo balzám je opravdu zachránce. Existuje jen velmi málo věcí, které dráždí než suché, suché rty a jsou zvláště zranitelné v zimě, protože nemají žádné olejové žlázy, které by je udržovaly zvlhčené. Doporučujeme Vám vybrat ten, který obsahuje SPF, který Vám pomůže zůstat chráněni před příležitostným zimním sluncem.

   

  Alcohol-free

  Alkohol není pro Vaši pleť tak prospěšný a může rychle dehydratovat. Totéž platí i při lokálním použití, takže při vybavování kosmetiky si vybírete produkty raději bez alkoholu.

   

  Ruce

  Jednou částí Vašeho těla kromě tváře, která je vystavena během chladnějších měsíců, jsou Vaše ruce a často jsou přehlíženy. Pokud si nejste tím, kdo by je zakryl rukavicemi, doporučujeme investovat do slušného krému na ruce - bude to neocenitelné, když teploty klesnou. Je to nutnost pro ty, kteří pracují venku a pokud chodíte do tělocvičny - zjemní to mozolitou pokožku a zabrání se jejímu rozdělení.

   

  Správná dieta a vitamínové doplňky

  Pokud Vaše strava nemá dostatek esenciálních mastných kyselin, Vaše tělo bojuje se správným hojením, a to si může vybrat daň na Vaší pleti - zkuste jíst spoustu mastných ryb, jako je losos nebo makrela. Vzhledem k tomu, že slunce je v zimních měsících vzácné, může být užitečné užívat doplňky stravy, které pomohou posílit imunitní systém. Vitamin D může pomoci Vašim buňkám regenerovat se a lépe fungovat, a tím udržuje Vaši pokožku zdravou. Další klíčové vitaminy jsou C a E, které se nacházejí v brokolici a listové zelenině, takže se ujistěte, že si vyžádáte extra porce.

   

  Vousy 

  Vousy odvádějí vlhkost od povrchu kůže, takže je stejně důležité zvážit, jak se v této sezóně staráte o své vousy. Nejprve použijte náš kokosový šampon (který je dostatečně jemný pro vousy a funguje velmi dobře), když jste ve sprše; to vousy důkladně očistí a udrží je zdravé - používejte chladnější teploty, protože horká voda zbavuje pokožku přírodních olejů. Za druhé, použijte balzám na vousy Gentleman´s Beard Balm nebo olej na zvlhčení a snížení lupů Gentleman´s Beard Oil - jsou to naši nejlepší prodejci.

   

  Pít hodně vody

  A konečně, jedním z nejdůležitějších způsobů, jak udržet Vaše tělo nejen v dobrém zdravotním stavu, ale mladistvou pokožku, je vypít hodně vody - doporučeným denním množstvím pro muže jsou dva litry. Udělejte si čas na hydrataci zevnitř ven. Pokud voda není vaší preferovanou volbou, doporučujeme pít bylinné čaje, jako je jasmín nebo máta - tyto Vás také udrží v teple a hydratované.