• Holičství
 • Magazín

Jak zkrotit hřívu

  Pro ty z nás, kteří stále mají to štěstí, že mají divokou hřívu vlasů, může být udržování krotkosti někdy docela namáhavý úkol. Ať už jsou husté a kudrnaté, nebo hrubé a zvlněné, zde je pár tipů, pokud chcete vykročit a vypadat co nejlépe.

   

  Truefitt & Hill má po ruce důvěryhodný tým špičkových odborníků, kteří Vám na hlavě vykouzlý čerstvý a stylový sestřih a pracují s inovativními produkty, které jej perfektně udržují.

  Vlasové tonikum Athenian Water pro jemné vlasy bylo vyvinuto pro podporu zdravé pokožky hlavy, a zároveň pro lehkou fixaci účesu. Naše pasta Julep Paste je výkonná na krátkých i delších vlasech, které silně zafixuje, a přitom jim zanechává přirozený vzhled bez lesku. Zatímco naše pomáda Brillantine Pomade je skvělá volba pro delší vlasy, které dokonale uhladí a dodá jim pořádný lesk.

  Neexistuje jedno pravidlo, které by vyhovovalo všem, pokud jde o nalezení dokonalého vlasového produktu pro vás, nejlepší je požádat odborníka a naši holiči viděli ve své kariéře dost typů vlasů - dokáží poradit i těm nejnáročnějším klientům.