• Holičství
 • Magazín

Óda na balzám po holení

  Na cestě k dokonalému oholení je několik kroků. Vše začíná přípravou strniště s olejem Truefitt & Hill, který jej změkčí, a nachystá tak k jemnějšímu oholení. Použití kvalitního krému či mýdla na holení pak zajistí kýženou lubrikaci. Po odstranění nežádoucích chlupů ale ještě není vyhráno.

  Holení si totiž vybírá svou daň, a tak je potřeba použít kvalitní hydratační krém, který poskytne nutnou ochranu a výživu a pocit svěžesti po celý zbytek dne.

  Není žádným tajemstvím, že produkty Truefitt & Hill jsou celosvětově opěvovány pro svou příjemnou parfemaci. Od bergamotu, mandarinky a kardamomu, který v sobě ukrývá ikonická řada 1805 až po nejnovější Apsley, kterou charakterizuje cedrové dřevo a pačuli.

  Samozřejmě vůně produktů na holení by neměla být příliš intenzivní. A tak všechny balzámy nejenže obsahují správnou dávku lanolínu a aloe vera, ale krémům a mýdlům také dodají nutnou dávku parfemace.

  Sladěním vůně krému na holení a balzámu po holení tak posunete tento rituál o úroveň výše. K úplné dokonalosti už chybí jen použít kolínskou stejné vůně. I na to ovšem bylo v Truefitt & Hill myšleno, a tak už stačí vybrat jednu z kolínských.

  S produkty Truefitt & Hill tak máte zaručeno, že každý krok vašeho holicího rituálu se stane nezapomenutelným zážitkem, kterým potěšíte vaše smysly. Vyzkoušejte tedy balzám po holení dle vašeho gusta a nechte se hýčkat.