Jak si vybrat ten správný vlasový produkt pro váš typ vlasů

Je pochopitelné, že málokdo z nás má dostatek času na nekonečné sprostosti v zrcadle v koupelně. Až příliš často však muži mohou spadnout do pasti používání stejných osvědčených vlasových produktů po celá léta a zapomínat, že se vlasy časem mění. Může se změnit jeho konzistence, stejně jako jeho síla a schopnost vlasy držet. Pro jaký druh úpravy vlasů byste se měli rozhodnout?

Obvykle je to konečný rozkvět mužské rutiny ranní péče: rychlá aplikace vlasového přípravku, než vyrazíte čelit dnu. A až příliš často to může být něco jako nápad - letmý souboj, který zajistí, že vše bude úhledně na svém místě, než se rozběhne k předním dveřím. Je pochopitelné, že málokdo z nás má dostatek času na nekonečné sprostosti v zrcadle v koupelně. Až příliš často však muži mohou padnout do pasti používání stejných osvědčených vlasových produktů po celá léta a zapomínat, že se vlasy časem mění. Může se změnit jeho konzistence, stejně jako jeho síla a schopnost „držet“ produkt. Pro jaký druh úpravy vlasů byste se měli rozhodnout?

 

Začněme těmi nejsložitějšími typy vlasů: ztenčujícími se vlasy. Až příliš často se muži snaží vyrovnat nedostatek vlasů pomocí gelu, ale to nepůjčuje přirozený vzhled a ve skutečnosti to vlasy zplihne a dává méně těla a bere jim život. To je místo, kde přichází Euchrisma Clay. Naše speciálně vyvinutá směs působí tak, aby poskytovala plnější pocit ztenčujícím a krátkým vlasům, s lehkou, ale podstatnou konzistencí a matným povrchem.


Pokud se vidíte spíše v uhlazené estetice, která připomíná matiné idoly 20. století, tak Vám doporučujeme naši Brillantine Pomade, produkt, který byl vyvinut tak, aby poskytoval silné a robustní držení a vytvořil lesklý povrch s mokrým vzhledem.


Pokud jste jedním z těch, kteří mají silnější vlasy, budete vědět, že zatímco vaše lesklé kadeře vám závidí ti, kteří mají méně husté vlasy, mají také své vlastní problémy - nedrží to tak dobře a snadno to může vypadat neupraveně. Za tímto účelem si náš Mellifore Fibre přijde na své - produkt byl vyvinut tak, aby udržel na místě i ty nejsilnější a nepoddajné vlasy, a speciální receptura pomáhá udržovat vlasy hydratované - suché vlasy jsou v tomto případě vedlejším produktem.

A pokud potřebujete všestranné pomocníky, zejména pokud hodně cestujete napříč pracovním týdnem a strávíte hodně času v mnoha evropských letištních saloncích mezi schůzkami, máme dva produkty, které vyhoví těmto požadavkům. Jeden z nich - Freshman Friction - je ve skutečnosti založen na jedné z prvních směsí, které vymyslel William Francis Truefitt v roce 1805, aby stříkal na pánské vlasy. Tento zachránce koupelnové skříňky dodává vlasům lehkou citrusovou vůni a dotek textury, aniž by byl těžký. Podobně naše pasta Julep Paste poskytuje snadné držení pro všechny typy vlasů, s přidaným bonusem svěží, citrusové vůně, díky které budete energičtí. 

Zpět do obchodu