Pečujeme o muže od roku 1805

Založeno v roce 1805, zůstáváme nejstarším holičstvím na světě, jak je uvedeno v Guinnessově knize rekordů, a mistři holiči a držiteli královského dekretu H.R.H. Vévody z Edinburghu. Dnešní nabídka produktů je výsledkem více než 215 let výzkumu a důvěrných vztahů se zákazníky. Naše znalosti a zkušenosti poskytují dnešnímu muži nabídku, která je sofistikovaná a praktická. Gentlemani si zaslouží to nejlepší ve všem, co dělají. Pokud hledáte to nejlepší z oblasti pánské péče, věříme, že v Truefitt & Hill najdete nepřekonatelnou kvalitu produktů a bezkonkurenční prestižní tradici.

 

Začátek


Příběh nejstaršího holičství na světě, uznaný Guinnessovou knihou světových rekordů v roce 2014, začal v módním Mayfair v roce 1805, v roce Nelsonovy vítězné bitvy na mysu Trafalgar, zatímco na anglickém trůnu seděl král George III a William Pitt mladší sloužil jako předseda vlády. Byla to doba jemného řemesla, inovace a stylingu, která připravila půdu pro historii, která je barevná, vynalézavá a průkopnická.

Vzhledem k přísným standardům londýnské šlechty, kdy marnost a dobrá péče byly základním znakem gentlemana, nabídla Truefitt své náročné klientele novou úroveň služeb nepřekonatelnou kdekoli na světě. Od řady výjimečných produktů až po legendární holičské služby se vyvinulo dědictví a smysl pro inovaci, které dnes označují Truefitt & Hill za světového lídra v oblasti péče o muže.

 

Historie na každém kroku


Pouze u Truefitt & Hill se nachází takový smysl pro historii na každém kroku. Procházejte romány Charlese Dickense a W. Thackeraye a je zřejmé, že od svého vzniku hrál Truefitt klíčovou roli při přípravě britské šlechty nejen na společenské události, ale i na jejich každodenní život. Truefitt je proto v moderní anglické literatuře zmiňován jako bašta stylu a služeb nejvyšší kvality - tradice, ve které dnes hrdě pokračujeme. Během jedinečné historie Truefittu měla společnost tu čest sloužit panovníkům Velké Británie po dobu devíti po sobě jdoucích vlád. Během tohoto období společnost Truefitt držela řadu královských dektretů, a být  „královským jmenováním“ záviděna ostatními, méně uctívanými kadeřníky. Královské spojení pokračuje dodnes a je nám ctí držet královský dekret  H.R.H. Vévody z Edinburghu.

 

Královským jmenováním


Pohled do knihy schůzek Truefittu je jako čtení zápisů  „Kdo je kdo“ významné společnosti a jména těch, kdo formovali historii světa, jsou často zaznamenáváni jako patroni. Truefitt & Hill byl poctěn, že do své klientely zařadil téměř všechny mužské členy britské královské rodiny od George III., slavné politiky, jako je William Gladstone, Vévoda z Wellingtonu, sir Winston Churchill, a polní maršál Viscount Montgomery z Alameinu. Slavné hvězdy jeviště a obrazovky také přicházely do Truefitt & Hill za nejlepším zážitkem z péče, včetně Lorda Laurence Oliviera, Danny Kaye, Johna Wayne, Franka Sinatry, Stewarta Grangera, Freda Astaire a Caryho Granta.


Upravené k dokonalosti


Stanovení standardu pro péči o muže přijalo v roce 1935 nový a vzrušující přístup akvizicí kadeřnického podniku společnosti Edwin S. Hill & Co. společností Truefitt. S touto akcí se zrodila moderní éra společnosti Truefitt & Hill. Dnes má společnost reputaci světoznámého holičství, které nabízí širokou škálu ošetření a služeb určených k dokonalé úpravě moderních gentlemanů. Truefitt je také dobře známý jako dodavatel nejkvalitnějších tradičních anglických vůní, toaletních potřeb a přípravků na péči s názvy evokujícími dávno zapomenutou eleganci a vznešenost dávné doby.

 
Zpět do obchodu