Transplantace vlasů v Turecku

Představujeme vám zcela novou službu - transplantaci vlasů v Turecku

Po 8 letech zkušeností v naší síti holičství Gentlemen Brothers a již 3 roky s franšízou nejuznávanějšího holičství na světě Truefitt & Hill, kdy našemu týmu přišly pod ruce tisíce a tisíce zákazníků s rozdílnými typy vlasů a též s různými problémy, jsme se rozhodli založit paralelní institut - GB AESTHETIC.

Našim cílem v GB Aesthetic je řešit problematiku vlasové pokožky a umožnit transplantaci vlasů na jedné z nejlepších klinik v Evropě a to v tureckém Istanbulu.

 GB_HB

Jak dochází k řídnutí a vypadávání vlasů ?

Vaše vlasy od narození neustále rostou a vypadávají. Denně vám vypadne až 100 vlasů Je to naprosto přirozené a v pořádku. Pokud jich vypadává dlouhodobě méně, začíná docházet k celkovému řídnutí vlasů a plešatění. Životní cyklus jednoho vlasu trvá u mužů přibližně 3 roky, u žen je to až 7 let a vlas prochází celkem třemi fázemi – anagenní, katagenní a telogenní.

Jestliže se doba aktivního růstu vlasů, neboli anagenní fáze, zkracuje, začnou vlasové folikuly vytvářet kratší, tenčí a na pohled slabší vlasy, což způsobuje řídnutí vlasového porostu. Když se tato anagenní fáze zastaví úplně, postižené vlasové folikuly přestanou vytvářet nové vlasy a dojde ke ztrátě vlasů.

Hlavní příčiny

Dědičná ztráta vlasů je nejčastější formou řídnutí a ztráty vlasů u mužů i žen. Hovoří se také o ztrátě vlasů ženského a mužského typu, androgenní alopecii, která vzniká, když jsou vlasové folikuly geneticky citlivé na androgeny - mužské pohlavní hormony (zejména na dihydrotestosteron - DHT). Reakce mezi DHT a vlasovými folikuly vede následně ke zpomalení nebo zastavení růstu vlasů, což má za následek řídnutí nebo ztrátu vlasů. 
Lidé si často myslí, že ztráta nebo řídnutí vlasů postihuje jen osoby vyššího věku, ale toto onemocnění může začít už teenagerů, po dvacítce nebo třicítce věku.

Další faktorem je stres a špatná životospráva. Vlasy i jejich hustota jsou z velké části ovlivňovány tím, zda má vaše tělo dostatek energie a správných živin. Do jídelníčku zařaďte vajíčka, ořechy, ryby a lněná semínka. Vhodný je i řecký jogurt, kde se nachází velké množství vitaminu B5, který podporuje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Dostatek spánku, omezení alkoholu a cigaret, to vše může mít vliv na růst vašich vlasů. Při nadměrném padání vlasů mohou být vhodné i doplňky stravy.

 

Vypadávání vlasů není něco, s čím je nutné se s přibývajícími léty smiřovat. Ať už jde o androgenní alopecii, nebo je příčina vypadávání vlasů jiná, téměř vždy je možné padání vlasů účinně léčit. Není dobré s léčbou dlouho otálet – prázdné vlasové folikuly po určité době odumírají a nejsou schopny produkovat nové vlasy.

Pokud situace dojde do této fáze, kdy je úbytek vlasů již velmi výrazný a objevuje se i pleš či znatelné kouty, je efektivním řešením transplantace vlasů metodou DHI nebo metodou FUE. Jde o nejmodernější způsob transplantace vlasů, kdy se přemisťují vlasové štěpy z míst, kde jsou vlasy ještě husté a kvalitní do oblastí, kde jsou  již prořídlé. Je to jediné trvalé řešení viditelné ztráty vlasů. Zákrok bývá bezbolestný a transplantované vlasy na svém místě drží i několik desítek let.

 

Kolik transplantace vlasů stojí ?

 balíčky služeb

 

Zprostředkujeme vám kompletní transplantaci vlasů na turecké klinice, která obsahuje:

- předoperační vyšetření včetně analýzy krve a pooperační kontrola na místě
- anestezie a sedativa
- transplantace vlasů metodou FUE nebo DHI
- PRP terapie
- ubytování v centru Istanbulu
- veškeré transfery na hotel, letiště, na kliniku a zpět
- tříchodový oběd na klinice
- balíček kosmetiky k pooperační péči o vaše nové vlasy

S námi získáte:

- letenky z Prahy do Istanbulu a zpět
pouze u nás vstupní vyšetření vašich vlasů a pokožky hlavy v ceně
- pouze u nás 3 - 4 týdny po zákroku pooperační kontrolu vaší transplantace a profesionální péči vlasového specialisty v ceně

 

Proč zvolit právě nás ?

 balíčky služeb (1)

 

Více informací naleznete přímo na našem webu GB AESTHETIC www.gbaesthetic.cz

Zpět do obchodu