Umění svůdné přípravy pro perfektní Valentýn

Klíč k úspěšnému Valentýnu spočívá v ovládnutí umění svůdné péče. Nechte letos Truefitt & Hill být Vaším spolupachatelem při vytváření zážitku, který ve Vaší drahé polovičce zanechá nesmazatelnou stopu. Zde je Váš průvodce, jak se připravit na nezapomenutelného Valentýna.


PRE-STEP: POVZBUZENÍ

Než se vydáte na cestu svůdné úpravy, relaxujte. Udělejte si chvilku na přípravu svého těla. Dýchejte. Povzbuzující Bath & Shower Scrub je Vaší tajnou zbraní. Nechte působit léčivé prvky vitaminu E a povzbuzující náznaky rozmarýnu a máty. Tento tělový peeling není jen o čištění; jde o to probudit Vaše smysly a připravit jeviště.
HR-T&H-Oct2021-00144 (1)

ZÁKLAD: OLEJ PŘED HOLENÍM & KRÉM NA HOLENÍ N.10
Nyní, když je Vaše tělo připravené a uvolněné, je čas přejít k umění holení. Pre-Shave Oil a No.10 Finest Shaving Cream nejsou jen produkty; propojily se, aby vytvořily deklaraci vytříbené mužnosti. Tento luxusní krém zajišťuje hladké oholení a zanechá Vaši tvář neodolatelně hladkou. Představte si jemný dotek svého partnera na Vaší čerstvě oholené pokožce, zatímco tóny pomerančového květu a bergamotu uchvátí Vaše smysly.

MAZANÁ DOKONALOST: EUCHRISMA CLAY PRO VAŠE VLASY
Když se přesunete ke svým vlasům, pamatujte, že každý detail se počítá. Euchrisma Clay je Vaším klíčem k dosažení účesu, který v tento výjimečný den vynikne. Pro gentlemana, který upřednostňuje plný, přirozeně vypadající, matný účes. Tento jíl je ideální pro tvarování a styling kratších střihů a úpravu jemných vlasů, je formulován tak, aby obnovil přirozenou vitalitu a zajistil hustotu s dlouhotrvající fixací. Nechte prsty projít a užijte si svůj jemný, ale upravený účes pro zvláštní den.

_DSC5081 - kopie (2)

VŮNĚ SVÁDĚNÍ: VŮNĚ SANDALWOOD
Žádná svůdná péče není kompletní bez dokonalé vůně. Sandalwood, základní kámen Truefitt & Hill, umocňuje celý zážitek. Santalové dřevo pozvedne vůni od čelisti až po trup. Tato živá a rafinovaná vůně je ukotvena měkkými základními tóny santalového dřeva, pižma, tonky a ambry. Svěží vrchní tóny citronu a bergamotu zakončené jemným melounem vytvářejí vznešenou a bohatou kolínskou a zanechávají nezapomenutelnou stopu, která přiměje každého, kdo se přiblíží.

FINÁLE: KOUPELOVÝ OLEJ 
Pokud by byla příležitost si to vyžádat, vylepšete závěr večera s Luxury Bath Oil. Tento luxusní doplněk přidává vrstvu šmrncu a zajistí, že noc skončí v duchu čistého požitku.
bath oil

 

Pánové, až vstoupíte do světa Truefitt & Hill, pamatujte: rafinovanost se snoubí s romantikou a elegance se stane nezapomenutelným zážitkem. Váš úspěšný valentýnský příběh začíná přípravou, shovívavostí a odhodláním být svým nejlepším já.

Dopřejte si, zaujměte a buďte ztělesněním svůdnosti.

Zpět do obchodu