Autentická řada No. 10

Kromě mimořádné péče o vlasy se pyšníme také účinnými produkty pro péči o pleť.

 

Vylepšená směs přísad produktové řady No. 10 zahrnuje také použití tradičních ingrediencí, jako jsou extrakty z vrbové kůry a brutnáku lékařského. Řadu doplňuje jemná a sofistikovaná vůně na bázi citrusů.

 

Účinná rutinní péče o pleť by měla vždy začít s čištěním, zejména proto, že větší póry znamenají, že mužská pokožka může být náchylná na komedony, běžně známé jako černé tečky. Zde nabízíme výběr jemných, ale hluboce čisticích exfoliantů, jako je náš autentický čistící peeling řady No. 10, který je vytvořen tak, aby vyčistil póry, zmírnil praskliny a stimuloval obnovu kožních buněk.

 

Transparentní gel na holení je ideální volbou při zaholování kontur, máte tak neustálý dohled nad tím, co holíte, protože si celou dobu vidíte pod čepel. Gel pokožku navíc zklidní a dokonale vyživí, to ocení zejména ti, které trápí suchá pokožka pod vousy.

 

Náš hydratační krém řady No. 10 spojuje přírodní ingredience, jako je vrbová kůra, vitamín E a olej z brutnáku lékařského, se silným omlazujícím peptidem Tego Pep 4-17, který pomůže zvýšit produkci kolagenu, zvýšit pružnost pokožky, vyhladit povrch pokožky a viditelně minimalizovat vzhled vrásek.

 

Krém na holení je nejsnazší cestou ke skutečně komfortnímu oholení. Hustou pěnu s ním vytvoříte pouhým nanesením na obličej, klasici samozřejmě mohou použít i štětku na holení. Pokožku důkladně zvlhčí, otevře póry a připraví ji na holení.

Zpět do obchodu