Starter pack moderního muže

Představujeme vám sadu našich produktů, které by neměly chybět ve vaší koupelnové skříňce.

 

Péče o vlasy

Vždy používejte kvalitní, jemný šampon, jako je Frequent UseVitamin E nebo Coconut Shampoo, které jsou vždy perfektní volbou. Navažte s naším doplňujícím kondicionérem, který poskytuje rychlý a snadný způsob, jak vyživit a vylepšit vaše vlasy a zajistit, aby nevypadaly suché a rozcuchané.

Poté, pokud jsou vaše vlasy krátké, zvažte použití matné pasty, jako je Julep Paste, která udrží vaše vlasy pod kontrolou a snadno se umyje. Pokud jsou vaše vlasy o něco delší, můžete se rozhodnout pro produkt, který bude tvárný a snadno se nanáší, jako je Brillantine Pomade, která je ideální volbou pro dosažení klasického, ostrého a úhledného vzhledu.


Coconut Shampoo

 

Péče o tělo

K čištění a hydrataci pokožky použijte ve sprše nebo vaně krém či gel, který vytváří bohatou pěnu. Tělový peeling Invigorating Bath & Shower Scrub by měl být nasazen jednou nebo dvakrát týdně, aby pokožku vyleštil a odlupoval, což jí zanechá pocit hladkosti a osvěžení. Pokud najdete relaxační pocit v kopeli, vylepšete zážitek s koupelovým olejem Luxury Bath Oil, který kombinuje pečlivě vybrané éterické oleje, jako je levandule, citron, rozmarýn a eukalyptus, pro doplnění, zklidnění a zvlhčení pokožky. Uvolní vaši mysl i tělo.


Apsley Bath & Shower Cream

 

Péče o obličej

Používání dobrého čističe a zvlhčovače obličeje by mělo být součástí vašeho denního režimu; kombinace Daily Facial Cleanser a Advanced Facial Moisturizer dodá denní hloubkové čištění a hydratuje pokožku. Používání peelingu Authentic No.10 Cleansing Scrub vám pomůže vyčistit póry, stimulovat obnovu kožních buněk a důkladně vyčistit pokožku, přičemž minimalizuje výskyt jakýchkoli skvrn.


Daily Facial Cleanser & Advanced Facial Moisturiser

Parfém

Podpisová vůně je završením a dává vám lákavou a jemnou mystiku. Můžete se rozhodnout pro letní vůni citrusových, květinových a bylinných tónů během dne, zatímco pro večery může být vhodnější kořeněná a dřevitá vůně. Všech našich 9 ikonických vůní najdete zde.


Apsley Cologne

Zpět do obchodu