Profesionální péče o pleť z pohodlí domova

Pravidelná péče o pleť by neměla být pouze výsadou žen. Ve skutečnosti je mužská pokožka přirozeně drsnější a méně citlivá na kosmetické přípravky, což je další důvod pro to věnovat se jí každý den. Pokud věříte, že péče o opleť je časově náročná a zbytečná, rádi bychom vás přesvědčili o opaku. Základem mohou být pouze dva nebo tři levné výrobky; použití produktů je to, co přináší výsledky.

 

Krok č. 1 - Příprava

Příprava pokožky je nezbytným krokem k zajištění toho, aby produkty byly co nejúčinnější. To celé zabere pouhých 30 sekund. Namokřete obličej teplou vodou nebo použijte horký ručník, abyste otevřeli póry.

 

Krok č. 2 - Čištění

Dalším krokem je vmasírování malého množství našeho Daily Facial Cleanseru. Náš krémový čističí přípravek obsahuje hroznové, levandulové a slunečnicové éterické oleje, které rozjasňují a osvěžují matnou pleť. Chcete-li dosáhnout maximalních výsledků, opakujte tento krok ráno i večer, čímž zabráníte usazování nečistot na kůži a ucpávání pórů.

Čisticí přípravek můžete jemně odstranit teplým navlhčeným hadříkem z mušelínu a zakončit opláchnutím obličeje studenou vodou, který vaše pory uzavře.

 

Krok č. 3 - Odstranění odumřelých buněk

Vaše pokožka by měly být odlupována, aby se odstranily odumřelé kožené buňky, a zabránilo se tak ucpávání pórů, které by mohly poškodit vaši pleť. Tento krok by se však měl opakovat pouze jednou či dvakrát týdně, jelikož by mohlo docházet k vysušování pokožky. Náš čistící peeling No.10 Cleansing scrub je obohacen o vrbovou kůru a Borage Oil, který odstraňuje odumřelé buňky, ale zároveň o pleť pečuje. Pravidelná exfoliace také připravuje pleť na oholení.

Krok č. 4 - Hydratace

Závěrečná hydratace pomáhá předcházet známkám stárnutí a nadměrné produkce kožního mazu. Vezměte malé množství našeho hydratačního krému Advanced Facial Moisturizer a vmasírujte ho do pokožky. Zvláštní pozornost věnujte hydrataci okolo citlivých oblastí, jako jsou oči a čelo. Náš hydratační krém je vhodný pro všechny typy pleti a obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidant Q-10, který zabraňuje poškození kolagenu a podporuje elastický výrobní proces potřebný ke snížení vrásek. Jsme rádi, že má také „Helioguard 365“, který chrání buňky před poškozením sluncem - což je důležitý faktor pro snížení známek stárnutí.

 

Péče o pleť tedy nemusí být komplikovaná a časově náročná. Základem jsou pouzé tři základní produkty, klíč je v konzistenci. Čistit a hydratovat dvakrát denně a jednou týdně věnovat pozornost odstranění odumřelých buněk.

Zpět do obchodu