Trápí vás lupy nebo jiné onemocnění vlasové pokožky ? Pomůžeme Vám s problémem

vfoh6eh8_dandruff_625x300_08_August_18

 

Přibližně 40% našich klientů trpělo lupy či jiným podobným nepříjemným problémem. Proto jsme se rozhodli, že i v této problematice Vám chceme pomoci.

 

Nová služba Trichologie 

Než přejdeme k tomu, co vás v našem salonu čeká nového, pojďme si nejdříve vysvětlit, co pojem trichologie vůbec znamená.

Trichologie je vědní obor zabývající se studiem vlasové pokožky a vlasů. Vyškolený tricholog se věnuje péči, hygieně a léčbě vlasů včetně vlasových cibulek a vlasové pokožky.

Nejčastějšími problémy vlasové pokožky, se kterými se setkáváme, mohou být alopecie, lupy či seborea.

 

VLASOVÁ PORADNA V TRUEFITT & HILL

V našem salonu nyní máme proškoleného vlasového specialistu Ondřeje, který se této problematice věnuje a na kterého se můžete obrátit.
Pokud vám tricholog odhalí již vážnější problém, který nebude moci v našem salonu vyřešit, odkáže vás na jiného odborníka.

 

Vlasová diagnostika

Diagnostika vlasů a vlasové pokožky je postup, pomocí kterého zjistíme pravou příčinu problému za použití mikroskopické trichokamery. 
Toto vyšetření je vhodné pro všechny, kteří nejsou spokojeni se stavem svých vlasů. 

Standardní cena vstupního trichologického vyšetření je přibližně 1 000 Kč.
V našem salonu však máme toto vyšetření pro klienty zcela ZDARMA.

trichokamera

 

Trichologické ošetření (léčebná kúra)

Při první návštěvě trichologické poradny absolvoval klient nejprve diagnostiku, při které tricholog zkoumá současný stav vlasů. Zjišťuje momentální zdravotní stav, jaké léky a potravinové doplňky klient pravidelně užívá a které přípravky na vlasy používá. Vyptá se na nemoci a problémy s vlasy u rodinných příslušníků, z toho usuzuje, zda problém, který klient řeší, není genetického původu. Mezi další zjišťované informace patří stravovací a pitný režim.

Pokud Ondřej stanovil problém, nyní přichází na řadu jeho řešení.

Dalším krokem je tedy představení a provedení doporučené kúry, vysvětlení používání přípravků doma a pravděpodobné výsledky. Na konci si tricholog domluví s klientem termín následné kontroly. V závažnějších případech do 2–3 týdnů od první návštěvy, při standardním průběhu se kontrola domlouvá po 1 měsíci.

Při kontrole provádí tricholog znovu vyšetření pomocí trichokamery a konzultuje dosavadní průběh léčby.

Doba léčby je zcela individuální, u někoho může trvat jen 2 měsíce, u jiného 6 měsíců. Záleží na potřebě klienta, jak často a v jakém časovém rozmezí na kontroly dochází.

trichokamera (1)

 

Máte-li zájem o trichologické vyšetření, objednejte se k nám.


 

Zpět do obchodu